Ewebuje.pl

Wyszukaj stronę:

 • Hipa.pl

  Hipa.pl


  Hipa. pl to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów erotycznych. Firma umożliwia wygodne dokonywanie zakupów zarówno online, jak i osobiście poprzez odwiedzenie punktu stacjonarnego w Raszynie. Personel jest gotowy służ...

  Dodano: 18 02 2024
  WWW: hipa.pl
  Wyświetleń: 50
  Wejść: 0

Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych

 • Dodano: 15 12 2020r.
 • Kliknięć w adres www: 3
 • Wyświetleń tej strony: 298
 • Łączny CTR: 1.01%

FAGUMIT - Producent Węży Gumowych i Tworzyw sztucznych, Powstała w Wolbromiu, a jej historia zaczyna się w 1908 r. Od wielu lat mamy status największego i solidnego producenta węży gumowych w Polsce. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty. W ofercie firmy znajduje się węże różnego zastosowania.

Węże Fagumit stosuje się w przemyśle różnego rodzaju np: przemysł chemiczny, hutnictwo, rolnictwo, pożarnictwo, kopalnie. Produkujemy również węże o specjalnym przeznaczeniu. Nasze produkty spełniają wymagania polskie i europejskie. Posiadamy certyfikaty i uprawnienia, co potwierdza wysoką jakość węży.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom zadowolenia asortymentu. Gwarantujemy specjalne potrzeby odnoszące się do wyrobów. Oprócz niepodważalnej opinii w Polsce chcemy uzyskać status cenionego producenta za granicą. Dla dobra firmy i pracowników posiadamy własny kodeks etyczny. Firma wdrożyła System Zarządzania Jakością którego zakres obejmuje: projektowanie i produkcję węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych
Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych
 • Ocena:

  Ocena: 2.8/10 (18 głosów)

 • Województwo: Małopolskie