Ewebuje.pl

Wyszukaj stronę:

 • TommyShop - sklep internetowy z modą męską

  TommyShop - sklep internetowy z modą męską


  Koszule, spodnie, spodenki, t-shirty, bluzy z kapturem, bluzy bez kaptura, koszulki polo, marynarki wizytowe, płaszcze, kurtki zimowe lub przejściowe, golfy, płaszcze, spodnie wizytowe, kamizelki. Te i wiele innych ubrań męskich z...

  Dodano: 07 12 2022
  WWW: www.tommyshop.pl
  Wyświetleń: 26
  Wejść: 0

Service On Time

 • Dodano: 27 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 134
 • Wyświetleń tej strony: 555
 • Łączny CTR: 24.14%

Service On Time jest przedsiębiorstwem, które oferuje usługi z zakresu napraw i serwisowania bram przemysłowych. W całej Polsce działają aż 23 ekipy serwisowe. Pozwala to skorzystać z pomocy serwisantów każdemu właścicielowi magazynu czy hali przemysłowej. Czynności naprawcze są wykonywane na bramach przemysłowych pochodzących od producentów europejskich.

Specjaliści działają na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest serwis bram oraz systemów przeładunkowych. Ta oferta dotyczy produktów wszystkich producentów. Druga natomiast - naprawa bram i systemów przeładunkowych - obejmuje różnych producentów. Trzecim obszarem działalności jest sprzedaż w sklepie z akcesoriami do bram.

Dzięki wykwalifikowanej i odpowiednio przeszkolonej kadrze, mogą Państwo liczyć na usługi najwyższej jakości. Napraw i czynności serwisowych podejmują się doświadczeni pracownicy.

Service On Time oferuje swoje usługi w dni robocze oraz w weekendy. Dzięki temu, każda brama może zostać szybko naprawiona bez większych strat dla firmy. Awarie i różnego rodzaju usterki zdarzają się dość często w przemyśle. Istotne jest więc skorzystanie z usług firmy, która szybko i skutecznie rozwiąże problem.
Fachowcy oferują także przeprowadzenie bezpłatnej konsultacji i audytu u klienta. W razie potrzeby, mogą Państwo również liczyć na doradztwo w zakresie wyboru nowych produktów lub ich wymiany.

Usługi Service On Time są wykonywane na terenie całej Polski.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
 • Ocena:

  Ocena: 2.8/10 (46 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie