Ewebuje.pl

Wyszukaj stronę:

 • Trenujmy24

  Trenujmy24


  Dominik Kopczyński to jeden z najskuteczniejszych trenerów personalnych działających na terenie Elbląga i okolic. Ten trener osobisty cechuje głównie bardzo dużym zaangażowaniem i pasją do swojej profesji. Oprócz treningów osobist...

  Dodano: 28 09 2018
  WWW: trenujmy24.pl
  Wyświetleń: 23
  Wejść: 1
 • Bartłomiej Sochański

  Bartłomiej Sochański


  Bartłomiej Sochański urodził się 11 lutego 1955 roku w Szczecinie. Jest prawnikiem, politykiem oraz samorządowcem. Absolwent V Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznani...

  Dodano: 10 10 2018
  WWW: sochanski.pl
  Wyświetleń: 13
  Wejść: 1
 • Toczenie CNC

  Toczenie CNC


  Toczenie CNC i Frezowanie CNC to dwie główne usługi oferowane przez naszą narzędziownie. Mieścimy się w Poznaniu i działamy na rynku usług cnc od ponad 10 lat. Zajmujemy się obróbką metali, aluminium i tworzyw sztucznych. Prowadzi...

  Dodano: 05 10 2018
  WWW: www.wrochmet.pl
  Wyświetleń: 10
  Wejść: 3

Ekspres do kawy

 • Dodano: 10 09 2015r.
 • Kliknięć w adres www: 7
 • Wyświetleń tej strony: 480
 • Łączny CTR: 1.46%

Firma Heyday Group sp. z o. o. to jeden z najbardziej uznanych i respektowanych dystrybutorów w branży kawy.
Posiadamy długoletnie doświadczenie w wyborze oraz parzeniu kawy - nasi współpracownicy to zarówno profesjonalni barisci oraz znawcy i entuzjaści kawy.

Heyday Group z powodzeniem funkcjonuje na naszym rynku od 2007 roku od samego początku będąc przedstawicielem jednej z najlepszych palarni kawy w Madrycie jaką jest Cafes Guilis.
W ofercie palarni wyszukamy kompletną paletę kaw pochodzących nie tylko z ich ojczystej plantacji w Madrycie, ale również z plantacji znajdujących się w Brazylii czy Kolumbii.

Jako dystrybutor na Polskę w ofercie posiadamy: kawy ziarniste, kawy mielone, kawy w kapsułkach, czekolady i dodatkowo herbatę.

Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość oferowanych towarów ale także pomoc w ich doborze poparte wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Ekspres do kawy
Ekspres do kawy
 • Ocena:

  Ocena: 4.0/10 (22 głosów)